logo-biele-100

Zmena myslenia – Zmena výsledkov

Vedci a rôzny inžinieri každý deň majú nové poznatky o tom , že naše myšlienky vytvárajú náš život a teda vytváraju aj to aké výsledky dosiahneme. Mnoho ludí rozmýšla strašne negativisticky, vo všetkom vidia len prekážky prečo sa niečo nedá a prečo je všetko zlé, iný ľudia zas myslia pozitívne , majú o sebe pozitívnu sebapredstavu a tým pádom majú aj iný život a aj iné výsledky.

Inak to nie je ani s chudnutím. Naša mysel zasahuje všetky oblasti nášho života : rodinu,vzťahy,zdravý životný štýl kariéra proste všetko . Tým ako myslíme si utvárame náš vlastný život.

Ludia ktorý o sebe nemajú pozitívnu seba predstavu , tým luďom sa nikdy nepodarí schudnúť. Mal som tú česť spolupracovať s takýmito luďmi a ich myslenie o živote , zdravom životnom štýle a celkovo o samom sebe ich nepustilo rozvíjať ich výsledky. Neustále rozmýšlali o tom ako zle vyzerajú, ako nevládzu , aké to je ťažké a ako sa im nedarí a hádajte aké mali výsledky ? Presne také isté ako si nahovárali. Na druhú stranu teraz mám to štastie pracovať so stovkou úžasných klientov , ktorí chodia na tréningy v pozitívnom duchu a ktorých sebepredstava o ich samom je pozitívna. Každú prekážku zvládnu, zatnú sa a pustia sa do toho na 100% a po tréningu odídu usmiaty a s dobrým pocitom . Preto sú ich výsledky diametrálne odlišné od tých ludí ktorí vidia všetko len čierno-bielo. Vidíte ten rozdiel ?

Samozrejme tým teraz nemyslím že aj aj v negatívnych situáciách treba správať na silu pozitívne, to sa ani nedá. Ide len o to prekonávať všetky prekážky ktoré sa nám do cesty dostanú a mať pozitívne vyhliadky na budúcnosť. Nezabúdajte to aké máte myšlienky taký máte život. A toto je veľká pravda.

Nezastavujte sa tu

Viac zaujímavých článkov

jojo efekt

Ako schudnúť bez jojo efektu

Rôzne diéty na chudnutie končia často nielen návratom na pôvodnú hmotnosť, ale tiež priberaním. Ich výsledkom nakoniec býva vyšší podiel tuku a úbytok svalovej hmoty.

Ďakujeme že ste si stiahli náš e-book.

Knihu sme vám zaslali na vami zadanú e-mailovú adresu.