Vedci a rôzny inžinieri každý deň majú nové poznatky o tom , že naše myšlienky vytvárajú náš život a teda vytváraju aj to aké výsledky dosiahneme. Mnoho ludí rozmýšla strašne negativisticky, vo všetkom vidia len prekážky prečo sa niečo nedá a prečo je všetko zlé, iný ľudia zas myslia pozitívne , majú o sebe pozitívnu sebapredstavu a tým pádom majú aj iný život a aj iné výsledky.

Inak to nie je ani s chudnutím. Naša mysel zasahuje všetky oblasti nášho života : rodinu,vzťahy,zdravý životný štýl kariéra proste všetko . Tým ako myslíme si utvárame náš vlastný život.

Ludia ktorý o sebe nemajú pozitívnu seba predstavu , tým luďom sa nikdy nepodarí schudnúť. Mal som tú česť spolupracovať s takýmito luďmi a ich myslenie o živote , zdravom životnom štýle a celkovo o samom sebe ich nepustilo rozvíjať ich výsledky. Neustále rozmýšlali o tom ako zle vyzerajú, ako nevládzu , aké to je ťažké a ako sa im nedarí a hádajte aké mali výsledky ? Presne také isté ako si nahovárali. Na druhú stranu teraz mám to štastie pracovať so stovkou úžasných klientov , ktorí chodia na tréningy v pozitívnom duchu a ktorých sebepredstava o ich samom je pozitívna. Každú prekážku zvládnu, zatnú sa a pustia sa do toho na 100% a po tréningu odídu usmiaty a s dobrým pocitom . Preto sú ich výsledky diametrálne odlišné od tých ludí ktorí vidia všetko len čierno-bielo. Vidíte ten rozdiel ?

Samozrejme tým teraz nemyslím že aj aj v negatívnych situáciách treba správať na silu pozitívne, to sa ani nedá. Ide len o to prekonávať všetky prekážky ktoré sa nám do cesty dostanú a mať pozitívne vyhliadky na budúcnosť. Nezabúdajte to aké máte myšlienky taký máte život. A toto je veľká pravda.